HAKKIMIZDA

“Her Damlasına Değer.”

İnteryağ Petrol Ürünleri, 1993 yılında üstün hizmet ve üstün kaliteyi birleştirmek amacı ile kurularak, Shell Madeni Yağlar Bölge Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Gücümüzü yenilenme ve hızlı çözüm üretme isteğimizden almaktayız. Metal işleme sektöründe Houghton Markası ile Ege Bölge Distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca 2015 yılından itibaren Cimcool Metal İşleme Sıvıları Türkiye Distribütörü Türkiye genelinde öncü firmalara tedarik yapmaktayız. Metal İşleme Sektörünün zorlu koşullarına karşı verdiğimiz hızlı hizmet ve teknik destek sayesinde müşterilerimize, tedarikçi olmaktan farklı olarak çözüm ortağı olabilmeği sunuyoruz. Firmamız özellikle metal işleme yağları ve endüstriyel yağlar konusunda uzman ve dinamik bir kadroya sahiptir. Profesyonel, hızlı, çözüm odaklı, güvenilir ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bayilerimiz ve paydaşlarımız ile birlikte fayda satışını ve fayda maliyet analizini ön plana çıkartmaktayız. Shell Madeni Yağların, gücü ve profesyonel desteği sayesinde Dünya standartlarında distribütör seviyesinde çalışmayı benimsemiş durumdayız. Ürünlerimiz ve servisimiz sayesinde tek bir tedarikçi ile çalışmanın getireceği kolaylığı ve verimliliği müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz
İnteryağ'ın vizyonu, Ege Sanayi ve Endüstri alanında en çok değer yaratan, "Madeni Yağ Odaklı Şirketi" olmaktır.

Misyonumuz
İnteryağ’ın misyonu, 25 yıllık birikim ve deneyim ile Türkiye Sanayisinin değerlerini koruyarak, tüm paydaşlarına sürdürülebilir değer yaratmaktır. İnteryağ, Shell İSEÇ Politikası ile etik davranış standartlarında en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Kalite Politikası
Deneyim: 1993’den bu yana devamlı gelişen petrol ürünleri ve madeni yağ sektöründeki gelişimleri an ve an takip ederek hem ürünlerin kalitesinin artması, hem de servislerimizin kalitesi ile bir çok Endüstriye hizmet veriyoruz.

Ürün ve Hizmetler: Tüm çalışanlarımız ile birlikte temel ilkemiz; müşterilerimizin belirlenmiş ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan ürünlerimizi ve hizmeti; Shell kalite yönetim sistemi, sağlık, emniyet, güvenlik ve çevre standartlarında; sürekli, tam ve zamanında sağlamaktır.

İNTERYAĞ PETROL

İnteryağ Petrol Ürünleri, 1993 yılında üstün hizmet ve üstün kaliteyi birleştirmek amacı ile kurularak, Shell Madeni Yağlar Distribütörlüğü olarak hizmet vermektedir. Gücünü yenilenme ve hızlı çözüm üretme alışkanlığından almaktadır.

DETAYLI BİLGİ

HİZMETLERİMİZ

Amacımız, Madeni Yağ ve Gresler konusunda en yeni gelişmeleri, Shell ve Houghton marka yeni nesil ürünlerin tanıtımını yaparak müşterilerimizde toplam verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalardır.


DETAYLI BİLGİ

ÜRÜNLERİMİZ

Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir.İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun,Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ