ŞİRKETİN TARİHÇESİ

“Her Damlasına Değer.”

İzmir’de Necati Yılmaz tarafından Petrol Ürünleri Toptan ve Perakende Satış amacıyla kurulan, 25 yıllık Petrol Ürünleri tecrübesi ile tüm Türkiye Endüstrisine hizmet veren, her yıl daha da gelişerek hizmet kalitesiyle öncü olmayı temel politika olarak kabul eden İnteryağ Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. başta İzmir ve Ege olmak üzere başladığı tedarike, bugün dünya çapındaki iş ortakları, işlerinde uzman kadrosu ve değerli müşterileri ile petrol ürünleri ve madeni yağ tedarikine devam etmektedir.

Son yıllarda gelişen ve değişen kalite anlayışının yayılmasının; şirketimize, sektörümüze ve sanayimize olumlu katkılar sağlayacağına şüphemiz yoktur. Bu değişimi yakalayan firmamız, kalite anlayışı ile Türkiye Sanayisinde önemi bir yer tutacak, her zaman son teknolojiler ile daha iyiyi hedefleyerek güncelliğini koruyacaktır.

Firmamız teknolojinin son imkânlarını kullanarak kısa sürede, fiyat-kalite endeksi yüksek tedarik anlayışı ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız kendini bu yönde geliştirmeye ve yenilemeye devam edecektir.

İNTERYAĞ PETROL

İnteryağ Petrol Ürünleri, 1993 yılında üstün hizmet ve üstün kaliteyi birleştirmek amacı ile kurularak, Shell Madeni Yağlar Distribütörlüğü olarak hizmet vermektedir. Gücünü yenilenme ve hızlı çözüm üretme alışkanlığından almaktadır.

DETAYLI BİLGİ

HİZMETLERİMİZ

Amacımız, Madeni Yağ ve Gresler konusunda en yeni gelişmeleri, Shell ve Houghton marka yeni nesil ürünlerin tanıtımını yaparak müşterilerimizde toplam verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalardır.


DETAYLI BİLGİ

ÜRÜNLERİMİZ

Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir.İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun,Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ