Teknik Servis

“Her Damlasına Değer.”

Başarımızın temeli, yalnızca sürekli yenilik ve ürünlerimizin iyileştirilmesi değil aynı zamanda çalışanlarımızın sürekli olarak kendini geliştirmesidir. Geniş ürün bilgisi ve uygulama deneyimi, İnteryağ Mühendislerimizin işlem süreçlerinizi iyileştirecek doğru sıvıyı tavsiye etmelerini mümkün kılmaktadır. Sahip olduğu üst düzey laboratuvar imkânları ile İnteryağ, yüksek teknoloji laboratuvar desteği sunabilmekte; bu da müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam ve hızlı bir şekilde yanıt verebileceğimiz anlamına gelmektedir.

Çalışanlarımız, aşağıdaki hizmetleri sunabilmektedir:
TAM SATIŞ VE DESTEK
Satış Temsilcilerimiz yerel bir anlayışla yerel destek sağlarlar. Böylelikle müşterilerimiz, uygun kişiden anında cevap alabilirler.
Yağlamanın en önemli olduğu nokta doğru ürünü kullanmaktır.

• Sıvıların uygulanmasına yönelik teknik kontroller
• Mevcut sıvı durumlarının izlenmesi
• Özel sıvı bakım planlaması
• Personel sıvı yönetimi eğitim atölyeleri

ÜRÜN TESLİMAT

Müşterilerimize günlük teslimat ve yıllık sabit fiyat uygulamaları ile özel destekler sunmaktayız.

İNTERYAĞ PETROL

İnteryağ Petrol Ürünleri, 1993 yılında üstün hizmet ve üstün kaliteyi birleştirmek amacı ile kurularak, Shell Madeni Yağlar Distribütörlüğü olarak hizmet vermektedir. Gücünü yenilenme ve hızlı çözüm üretme alışkanlığından almaktadır.

DETAYLI BİLGİ

HİZMETLERİMİZ

Amacımız, Madeni Yağ ve Gresler konusunda en yeni gelişmeleri, Shell ve Houghton marka yeni nesil ürünlerin tanıtımını yaparak müşterilerimizde toplam verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalardır.


DETAYLI BİLGİ

ÜRÜNLERİMİZ

Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir.İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun,Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ